پاپ سرا دانلود موزیک

فال روزانه ۱۳۹۵/۰۴/۲۷

فال روزانه یک شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۷ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال و روز تولدتان به عنوان یک نقطه آغاز، بهترین فرصت برای این خواهد بود که یاد بگیرید خودتان را در اولویت قرار دهید. هر چه زودتر به اهمیت این موضوع پی ببرید ایجاد تغییراتی که باید انجام دهید برایتان راحت تر خواهد بود. سعی کنید تا پیش از فرا رسیدن زمستان به رابطه های خود سر و سامان بدهید. خواه روابط شخصی و عاطفیتان، خواه روابط حرفه ای و کاری، همه به یک خانه تکانی اساسی نیاز دارند. شما در زمستان پروژه های تازه ای را آغاز خواهید کرد که در اجرای آنها به کمک افرادی مورد اعتماد و دلسوز نیاز دارید و بررسی روابطتان در زمان حال آن موقع خیلی به شما کمک خواهد کرد. برای رسیدن به پیشرفتی که مدت هاست در انتظارش هستید باید با برنامه ریزی پیش بروید. انجام دادن کارهایتان به بهترین نحو ممکن کافی نیست، شما باید کاری فراتر از آن انجام دهید تا موفق شوید. مغزتان را به کار بگیرید!
فـال روزانـه - Daily Omen
امروز شما شاید با احساسات خود خیلی خوب و به راحتی کنار بیایید ولی نسبت به رفتارها و واکنش های دیگران فوق حساس هستید و به همین خاطر هم ترجیح م یدهید تا جای ممکن سکوت کنید. شما اغلب می دانید که دقیقا چه چیزی باید بگویید و خیلی به عواقب گفته هایتان فکر نمی کنید و همان چیزی که در فکرتان هست را به زبان می آورید، ولی امروز پای حرف زدن در مورد برنامه های بلندپروازانه ای که در مورد آینده تان دارید که به میان می آید، مخصوصا اگر طرف مقابلتان کسی باشد که برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دست و دلتان می لرزد و خودتان را مورد نقد و نکوهش قرار داده و مهر سکوت به لب می زنید. خیلی هم به خودتان سخت نگیرید!

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که ممکن است امروز جریان نهفته ای از مسائل بیان نشده در ذهنتان باشد، شما می توانید تعادل خودتان را حفظ کرده و این بحث را باز نکنید. حتی اگر کسی شما را تحت فشار گذاشته و اصرار داشت که در مورد احساساتتان صحبت کنید خیلی صریح به آنها بگویید که هنوز برای بحث در این رابطه آمادگی کافی ندارید. البته این نکته را هم به آنها یادآور شوید که قصد ندارید این پرونده را برای همیشه ببندید و تنها قصد دارید بحث در مورد آن را به زمان مناسب تری موکول کنید. زمان بندی مناسب یکی از مهمترین چیزهای این دنیاست. آن کتاب نیمه تمامی که مدت هاست روی میزتان است را همین امشب تمام کنید، این بهترین مدیتیشن برای امروزتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما خردادی های بیقرار نمی توانید به راحتی یک جا آرام بنشینید و یا حتی سرعتتان را کم کنید، ولی یک روز آرامش و تفکر می تواند دقیقا همان چیزی باشد که در حال حاضر به آن نیاز دارید. شاید گاهی فکرتان به آینده های دوردست کشیده شود، ولی به طور کلی می توانید اکنون و این لحظه را مورد تفکر و بررسی قرار دهید و به نتایج خیلی مهمی هم دست پیدا کنید. اگر برایتان امکان پذیر است از شرکت در فضاهای اجتماعی مجازی و غیر مجازی اجتناب کرده و کمی با خودتان خلوت کنید. همیشه برای شور و هیجان و وقت گذرانی با دوستان و عزیزان وقت بگذارید، ولی گاهی باید برای خودتان هم وقت گذاشته و به دنیای درونتان سفر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

قول هایی که قبلا داده اید ولی هنوز به آنها عمل نکرده اید امروز به شما اجازه نخواهند داد که وقت زیادی برای استراحت کردن داشته باشید، ولی خوشبختانه با کمی تلاش خواهید توانست به تمام وعده هایی که داده ای جامه عمل بپوشانید.  اگر حوصله نداشتید خودتان را جای طرف مقابلتان بگذارید و ببینید خودتان چقدر از بدقولی ناراحت می شوید. با بیان کردن احساسات خود شما می توانید به آرامش ذهنی برسید. طبیعی است که مثل هر رودی که به سمت دریا جاری است باید پیچ و خم های زیادی را پشت سر گذاشته و با موانع و مقاومت هایی روبرو شوید ولی هیچ نیازی به مبارزه کردن نیست، شما به راه خود ادامه بدهید و همه چیز خودبخود روبراه خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می رسد که روز فوق العاده ای در انتظاتان باشد و شما آماده هستید که با تمام توانتان به سوی انجام کارهایی که در لیست برنامه های امروزتان قرار دارند بشتابید. ولی ممکن است خیلی زود نظرتان عوض شود و با خودتان فکر کنید که چرا باید اینقدر تلاش کرده و خودتان را به خاطر کارهایی که خیلی هم اهمیتی ندارند خسته کنید. اگر در طول روز دیدید هر کاری که می کنید حال و هوایتان به حالت اول صبح باز نمی گردد به خودتان فشار نیاورید. اگر برایتان امکان داد کمی به خودتان استراحت بدهید و در خانه و کنار خانواده یا دوستانتان باشید. اگر هم مجبور هستید حتما به کارهایتان ادامه دهید در میان روز حتما ساعتی را به خودتان و استراحت کردن اختصاص دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که خودتان دقیقا می دانید که دلتان می خواهد امروزتان را چگونه بگذرانید ممکن است در طی روز و در حین اجرای نقشه هایی که برای روزتان داشته اید به مشکل بربخورید. اصرار به حفظ برنامه اولیه تان می تواند باعث ناامیدی و دلسردی شما شود، اگر کمی انعطلف پذیری از خودتان نشان دهید خواهید توانست بخش اعظم برنامه هایی که داشته اید را با اندکی تغییرات عملی کنید. به انرژی کیهانی اجازه دهید تغییرات لازم را در برنامه تان ایجاد کند؛ شاید آن چیزی که در انتظارتان است خیلی بهتر از آن چیزی باشد که خودتان در ابتدا فکر می کرده اید. اعتماد داشتن به کائنات در رسیدن شما به موفقیت و خوشبختی نقشی کلیدی می تواند داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شاید احساس کنید که دلتان نمی خواهد راهی را که تا به اینجا طی کرده اید را ادامه دهید و دلتان بخواهد همه چیز را رها کنید، ولی هنوز برای تسلیم شدن خیلی زود است و ایده ای بدتر از این ممکن نیست به ذهنتان برسد. خوشبختانه در حال حاضر همه چیز به نفع شما دارد پیش می رود و اگر اهدافتان را مرحله به مرحله و به صورت منطقی مشخص کنید با رسیدن به این اهداف کوتاه مدت و با طی هر مرحله به اهداف بلند مدت خود نزدیک تر و نزدیک تر خواهید شد. البته اگر انتظار داشته باشید همه چیز کامل و بدون نقص باشد فقط زمینه ناامیدی خودتان را فراهم می کنید. خطاها و کمبودهایتان را بپذیرید و یادتان باشد که شما انسان هستید و جایز الخطا.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز باید برای شما روزی فوق العاده باشد. این اواخر شما تغییرات بزرگ و زیادی را در خانه و محل کارتان تجربه کرده اید و باید به معنا و مفهومی که پشت این تغییرات است خوب فکر کنید. شما سرشار از ایده های بلندپروازانه تازه هستید و تجربه هایی که داشته اید در رسیدن به اهداف جدیدتان به شما کمک خواهند کرد. شاید همه چیز در حال حاضر دقیقا همان چیزی که شما انتظارش را دارید نباشد، ولی خودتان خوب می دانید که می توانست بدتر از این هم باشد. از همه این ها گذشته اوضاع دارد رو به بهبود پیش می رود و اگر کمی صبر داشته باشید حتما نتیجه تلاش هایتان را خواهید دید. امروز شما همچون ستاره ای درخشان هستید، فرصت را از دست ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان شما را به یک سو وقلبتان به سویی دیگر می کشاند و نمی توانید بین این دو تعادل برقرار کنید. شما قصد دارید برای آینده تان برنامه ریزی کنید ولی احساساتتان شما را در دریای تخیلاتتان غرق کرده و اجازه نمی دهند تصویری روشن و منطقی از آینده داشته باشید. به جای این که تلاش کنید از میان این دو تنها یکی را انتخاب کنید نوسان خود میان این دو را در طول روز در نظر بگیرید. در نظر گرفتن ابعاد مختلف خیلی راحت تر از این است که تنها به یک دیدگاه وابسته باشید و بخواهید بر اساس آن تصمیم بگیرید. اگر بار سنگین کارهایی که به عهده تان است مجالی برایتان باقی گذاشت در میانه روز به صورت کاملا غیر منتظره به دیدن عشقتان رفته و او را خوشحال کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما خیلی خوب می دانید برای این که بتوانید کارهای فراوانی که در باقی روزهای هفته در انتظارتان هستند باید کارهای نصفه و نیمه ای که از قبل باقی مانده اند را همین امروز به سرانجام برسانید، ولی متاسفانه در حال حاضر زیاد حس و حال کار کردن ندارید. اگر نتوانید به خودتان برای کار کردن انگیزه بدهید نگران این می شوید که چه بر سر جاه طلبی و رویاهای بلندپروازانه تان آمده است. اصلا خودتان را ناراحت نکنید، این حالت کاملا موقتی است و در طی روز به حال و هوای عادی خودتان بازمی گردید. تنها مسئله این است که باید برای جبران وقتی که تلف کرده اید تلاش بیشتری کرده و سرعت عملتان را بالا ببرید تا به همه کارهایتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دوستانتان در تلاش این هستند که شما را درک کنند، مخصوصا اگر دعوتی از شما به عمل بیاید و شما حضور در آن را رد کنید. متاسفانه آنها ممکن است این رفتار شما را به خودشان بگیرند و از دستتان دلخور شوند، در حالی که مسئله اصلا چیز دیگری است. شما اصلا به ذهنتان هم خطور نمی کند که بخواهید کسی رااز خودتان برنجانید، مسئله فقط این است که کارهایی برای انجام دادن دارید و نمی خواهید از برنامه اصلی خودتان جا بمانید. البته، خوشبختانه اگر برای طرف مقابلتان ارزش قائل شده و کمی برای توضیح این موضوع به صورت صادقانه وقت بگذارید هم خودتان به کارتان می رسید و هم دوستانتان از شما ناراحت نمی شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما احساس می کنید تحت فشار هستید و باید هر چه سریعتر در مورد اتفاقات آینده زندگیتان تصمیم بگیرید. ولی علاقه چندانی به نهایی کردن تصمیمات خود ندارید و غرق در دنیای فکر و خیال و پرداختن به مسائل احساسی هستید. زیاد به خودتان فشار وارد نکنید و به احساسات خود مجال بروز بدهید و اثرات معجزه بخشی که می توانند روی روح و روانتان داشته باشند را دست کم نگیرید. به آینده شیرینی که در رویاهایتان برای خود تصور می کنید بپردازید تا وجودتان به آامش برسد و بتوانید با آمادگی کافی به کار مهم تصمیم گیری بپردازید.

لینک کوتاه مطلب :

http://popsara.ir/?p=11647

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

    موضوع مرتبطی یافت نشد