پاپ سرا دانلود موزیک

پوست شیر سلاخی شده در مشهد+عکس

پوست شیر سلاخی شده

قاضی محمد بخشی محبی  گفت: در پی وصول گزارش های مردمی مبنی بر مشاهده یک قطعه پوست شیر در خانه فردی در خیابان خواجه ربیع ماموران محیط زیست و کلانتری با دستور قضایی در محل حاضر و پس از ورود به منزل متهم را که مردی میانسال بود دستگیر کردند.

وی افزود : این پوست که با حالت اغشته به نمك نگهداری می شد به تازگی از بدن حیوان جدا شده بود و متهم ادعا می کرد آن را برای شخصی دیگر نگهداری می کرده و مالک آن نیست که برای تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی و انتظامی قرار گرفته است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد ادامه داد: سرعت عمل مدیر کل و ضابطان محیط زیست و کلانتری خواجه ربیع  موجب شد موضوع به خوبی مدیریت شده و متهم به سرعت دستگیر شود.

محبي گفت : بر اساس قانون صید و شکار هرکس مبادرت به شکار حیوانات وحشی حمایت شده بدون پروانه نماید  به مجازات حبس از سه ماه تا سه سال و یا به جزای نقدی محکوم می‌شود.

وي در توصیه ای به شهروندان اظهار داشت: مردم بدون مجوز لازم از خرید این موارد خودداری نمایند و درصورت مشاهده مورد مشکوک آن را به کلانتری یا دادسرای ناحیه گزارش دهند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد اظهار كرد: چه بسا کشتار این جانوران منجر به ازبین رفتن هویت و فرهنگ ملی کشور ما شود چرا که بسیاری از آنها گونه های در حال انقراض ملی هستند و مورد حمایت قانون به طور خاص قرار دارند.

کشف یک قطعه پوست شیر سلاخی شده در مشهد

 باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه مطلب :

http://popsara.ir/?p=11599

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدن این مطالب نیز به شما توصیه میشود

    موضوع مرتبطی یافت نشد